Bemærk venligst at disse auktioner er afsluttede og kan derfor ikke længere bydes på.
Fysisk auktion 30 april
Auktion kl 10.00 ,Dørene åbner kl 8.30 Eftersyn fredag kl 10.00-15.00 Alle bud er binden læs regler inden du byder
Udlevering er på auktionsdagen til kl 16.00 Søndag , mandag og tirsdag kl 10.00-16.00 bemærk datoer skal overholdes.
Katalog nr. 62
2 stk trådløst kamera med modtager. Med IR dioder for nat sigte. Nye og ubrugte
Auktionen er afsluttet.
Katalog nr. 63
Saftpresser i metal og træ til presning af saft og juice mv. Anna Berg design. Ny og ubrugt
Auktionen er afsluttet.
Katalog nr. 66
Knæk/folde cykel 26" perfekt til camping med mere, 7 gear kan foldes sammen, så den næsten ikke fylder noget. Ny og ubrugt
Auktionen er afsluttet.
Katalog nr. 69
Vaskemaskine fra Wasco A++ 7 KG, 1400 omdrejninger. Demo model, lidt ridser kan forkomme. Ubrugt
Auktionen er afsluttet.
Katalog nr. 72
Projektor, understøtter op til 1080p. Hdmi stik, pc tilslutning, SD kort læser, 800 lumen. Ny og ubrugt
Auktionen er afsluttet.
Katalog nr. 74
Kasse med meget forskelligt elektronik, moms fri. Kun moms af salær
Auktionen er afsluttet.
Katalog nr. 76
Kurv og balge med mange krydderi krukker, moms fri. Kun moms af salær
Auktionen er afsluttet.
Katalog nr. 79
Action/sportskamera med beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 1080p full hd video. Touch Farveskærm indbygget opladeligt Li-lon batteri. Nyt og ubrugt
Auktionen er afsluttet.
Katalog nr. 82
2 stk folde bokse i kunst læder, mål: 40x40x40cm med tryk, kan foldes helt sammen, kan bruges som puf/skammel/stol/opbevaring`s kasse, max vægt 120 kg. Nye og ubrugte
Auktionen er afsluttet.
Katalog nr. 83
30 stk Disney Winnie the pooh dug, 3 meter i hver pakke, i alt 30 stk. Nye og ubrugte
Auktionen er afsluttet.
Katalog nr. 85
2 stk folde bokse i kunst læder, med tryk, kan foldes helt sammen, mål: 40x40x40 cm kan bruges som puf/skammel/stol/opbevaring`s kasse, max vægt 120 kg. Nye og ubrugte
Auktionen er afsluttet.
Katalog nr. 87
Ca 25 par motorcykel handsker. Nye og ubrugte, moms fri. Kun moms af salær
Auktionen er afsluttet.
Auktioner 2024
Online auktioner hele året rundt.
Har du brug for hjælp med fragt
så kan vi også hjælpe dig med det
send os en mail på Horsensauktioner@hotmail.com